Siłownia

Ile kosztuje siłownia?

Członkostwo w siłowni nie jest tanie. W zależności od siłowni, może to kosztować około 60$ do 150$ miesięcznie, lub więcej. Jeśli jesteś zainteresowany, aby dowiedzieć się, które siłownie znajdują się w pobliżu domu i / lub pracy, sprawdź narzędzie gym finder na http://www.gymfinderonline.com/.

Będziesz musiał również budżet na koszty sprzętu, jeśli chcesz zacząć na własną rękę. Na przykład, hantle (które są w parach) zaczynają się od około 10 dolarów za parę, ale mogą kosztować do 200 dolarów lub więcej w zależności od ich wagi i jakości; kettlebells zwykle wahają się od 15 dolarów do 50 dolarów za sztukę; piłki lekarskie kosztują od 20 dolarów do 100 dolarów w zależności od rozmiaru; jump ropes mogą być tak niskie, jak 5 dolarów lub tak wysokie, jak 100 dolarów + w zależności od długości i jakości; oporniki zwykle biegają między $15-30 każdy; wałki piankowe są około czterech dolarów za sztukę; maty jogi zakres od dziesięciu dolarów aż do kilkuset dolarów dla specjalnych mat, takich jak te wykonane z gumy lub drewna z powierzchni antypoślizgowych

Jak zrobić siłownie w domu?

Możesz zrobić siłownię w domu za pomocą kilku sprzętów.

Istnieje wiele różnych rodzajów ćwiczeń, które można wykonywać w domu. Zaleca się, aby najpierw udać się do lekarza po poradę przed rozpoczęciem jakiegokolwiek rodzaju programu ćwiczeń, a także wybrać aktywność, która będzie dla Ciebie zabawą. Możesz chcieć zapytać kogoś, kto ma doświadczenie w wykonywaniu tego typu ćwiczeń, czy byłby skłonny pomóc w nauce, jak to się robi, aby nie doznać obrażeń podczas wypróbowywania go na własną rękę. Nie ma potrzeby wydawania tysięcy dolarów na sprzęt, gdy istnieje tak wiele wspaniałych opcji dostępnych już teraz!

Dodaj komentarz